Spolehlivé odsávání je základ

To, že jsou průmyslové zplodiny pro člověka nebezpečné, už všichni víme. A i přesto funguje spousta firem bez toho, aniž by si zařídila kvalitní odsávání prachu. To vede k závažným ohrožení zdraví, kteří se ve znečištěném prostoru pohybují.


Přitom existují tak jednoduché způsoby, jak takovým věcem spolehlivě zamezit. Filtrační zařízení by zkrátka měla být první věc, která je do výrobního prostoru nainstalována.


Při průmyslovém provozu vzniká prach, drobné piliny a další nečistoty, které pracovníkům vnikají do plic. V malém množství jsou sice většinou neškodné, ale když se v takto znečištěném prostředí pohybujete pravidelně, rozhodně se na vás jejich vliv do určité míry podepíše.


Mikroskopické částice se na stěnách plic usazují a časem vedou k vážným nemoce. Trpí tím především ti, kteří pracují jako svářeči. Často totiž vdechují částice oxidů, zinku, mědi nebo teflonu.

To má za následek buď akutní horečku z kovů nebo chronickou pneumokoniózu. Obě tyto choroby jsou velmi nepříjemné a mnohdy vznikají úplně zbytečně kvůli nedodržení základní bezpečnosti.


Mnohdy přitom pomůže průmyslové odsávání prachu, které může být buď statické, nebo mobilní. Filtrace se také postará o to, že se částečky nebudou usazovat v místě výkonu práce a ušetří tak mnoho starostí s úklidem.

Joomla SEF URLs by Artio

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4