Co dělat se vším tím volným časem co máme v rukou

Máme několik nápadů, které zajistí zábavu během pobytu doma všem, kteří už neví do čeho doma píchnout.

Vybavovat si vysněný dům

Který ještě neexistuje. Je karanténa, nikdo vás nebude kontrolovat jestli děláte šílené věci. Proč si neudělat návrh a seznam věcí co by ve vašem vysněném domě byly? Možná zjistíte, že máte talent pro interiérový design, a nebo, že je vám vlastně jedno, jestli koberec ladí ke gauči. Obojí jsou užitečné informace. Nezapomeňte svůj pozemek oplotit před lidmi nakaženými virem! Můj pozemek v lese by využil lesnické pletivo.

Učit se, jak se dělají “magické triky”

Proč si nezničit dětskou radost a naučit se jí rozdávat dalším generacím? Možná nebudete mít všechny prostředky na triky, ale o to větší výzva to bude. Hrací karty doma určitě máte, tak cvičte a pokud máte děti, oslňte je!

Konečně vyzkoušet jiný druh cvičení

Všichni máme přístup k internetu a YouTube. Vyzkoušejte jógu, pilates, nebo balet pomocí videí a vyzkoušejte něco co by vás normálně nenapadlo. Teď máte dost času na to začít něco dělat na podporu své imunity. Samozřejmě, cvičte jen pokud zrovna nemáme chřipku nebo rýmu.

Joomla SEF URLs by Artio

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4