Době nudných hrnečků již odzvonilo. Pořiď si i ty svůj samomíchací hrnek!

Ať už rád vyčníváš z davu, udáváš trendy mezi svými přáteli nebo zkrátka patříš mezi milovníky čajů a kávy, určitě bys měl zpozornět. Ani tobě jistě neuniklo, že doba klasických nudných hrnků je už dávno v tahu a spolu s designovými termohrnky a keepcupy přišla nová doba nevšedních způsobů vychutnávání si horkých nápojů na cestách. Nové technologie šly s hrnky opět kupředu a na trhu se tak objevil superman mezi hrnky. Pořiď si i ty svého hrdinu, pořiď si samomíchací hrnek!

Samomíchací hrnek stačí zmáčknout a nápoj je ready

Rána jsou hektická a na chvíli s kvalitní, čerstvě mletou kávou nezbývá většinou mnoho času. Pokud rád šetříš čas s instantní variantou kávy, nebo si své nápoje rád osladí či obohatíš o mléko, je samomíchací hrnek tím pravým parťákem na líná rána pro tebe. Abys měl správně vyváženou chuť a dokonalou teplotu svého nápoje, stačí zmáčknout jedno tlačítko na rukojeti hrníčku a jeho obsah se začne ihned sám míchat.

Samomíchací hrnek s tebou zvládne cokoliv

Do hrnečku se vejde až 350 ml nápoje a díky kvalitním materiálům (nerezová ocel, certifikovaný odolný plast) udrží teplotu nápoje až po 3 hodiny, takže ještě v práci nebo ve škole budou tvoje káva nebo čaj stále teplé. Samomíchací hrnek je navíc vybaven speciálním nepropustným víkem a tak se jeho obsah ani po cestě nevyleje. Zároveň díky uzavíratelnému otvoru přímo ve víku můžete pít z hrnku aniž byste ho museli sundávat a zabránit tak nechtěnému vylití či úniku tepla.

Dobij svoje baterky se samomíchacím hrnkem

Zadarmo ani kuře nehrabe a bez přísunu energie nemůže vykonávat své hrdinské činy ani tento superhrnek. Stačí mu ale dvě 1,5V AAA baterie a dokáže tě po ránu opět podržet a vyrazit s tebou kamkoliv, kde jsou netradiční hrnky potřeba.

Joomla SEF URLs by Artio

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4