Jak si vybrat ideální pánskou tašku?

pánské kožené tašky

Batohy jsou skvělé do školy a na výlety, ale jsou situace, kde potřebujeme mít sebou víc věcí než peněženku, mobil a klíče, ale batoh by nebyl tou správnou volbou. Jak vybrat kvalitní tašku, a která hlediska je třeba zohlednit?

Univerzálnost je klíč

 

Pokud hledáte tašku, kterou budete nosit každý den, je třeba zohlednit všechny možné situace, které mohou přes den nastat - od neformálního klidného dne, po důležitou schůzku. Taška by tedy měla být dostatečně elegantní, aby nepůsobila rušivě jako doplněk k obleku, ale ne příliš, aby vypadala nevhodně k běžnému nošení.

Nevíte si rady? Tady je pár tipů, které vám usnadní výběr pánské kožené tašky:

Každý outfit bude vypadat lépe, když bude doplněn o sladěné boty s taškou. Pokud již máte každodenní oblíbené boty, snažte se barevně a stylově sladit i každodenní tašku. Pokud chcete být ještě více elegantní, pořiďte si do barvy i pásek. Přes den se nehodí nosit černý oblek, proto jsme přidali malý tahák pro ladění barev obleku a doplňků.

Základní pravidla pro výběr barev:

  • Tmavě modrý oblek - černé, tmavě a světle hnědé doplňky
  • Světle šedý oblek -  černé, tmavě a světle hnědé doplňky
  • Tmavě šedý oblek - černé a tmavě hnědé doplňky
  • Černý oblek - černé doplňky
  • Barevný oblek - černé doplňky

 

Vsaďte na kvalitu

Pokud chcete výrobek, který nejen bude vypadat kvalitně, ale vydrží dostatečně dlouho, zainvestujte. Pravá kůže je vždy dobrou volbou, ovšem pokud vám to váš osobní názor nedovoluje, existují falešné veganské kůže, které mohou vypadat velmi podobně. Bývají ovšem mnohem dražší.

Joomla SEF URLs by Artio

Chcete na našem webu publikovat článek?
Ozvěte se nám na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Copyright © 2022 - created by Joomla4